Kategoriler

GARANTİ KAPSAMI

 

Aldığınız her ürün, imalatçı veya ithalatçı firmaların garantisi altındadır. hirdavatta.com’un Teknik Servisi bulunmamaktadır. Arızalanan ürününüzü, ürün içeriğinde yer alan garanti belgesi yada kullanım Klavuzunda bulabileceğiniz en yakın teknik servise göndermeniz gerekmektedir.

Arızalı ürünü gönderirken faturasının fotokopisi ile birlikte, arızanın nedenini belirten bir not göndermeniz, arızanın tespiti konusunda süreci kısaltacaktır.

 

Arızalı ürünü garanti kapsamı dışına çıkaran kullanım hataları !!!

 

Kullanıcının ve elektriksel kullanımdan doğan arızalar (elektrik kesilmesi, voltaj dalgalanması , makinaya ait olmayan aksesuar takılması yada kullanılması, zorunlu olan aksesuarların kullanılmaması gibi), garantili ürünlerde yetkili servis dışında herhangi bir müdahalenin yapılması, garanti etiketi olan ürünlerde etiketin zarar görmesi, cihazın dış yüzeyinde oluşan kırık, çizik vb. nedenlerden meydana gelen arızalar, tozlu, rutubetli, aşırı sıcak ya da soğuk ortamlarda kullanılma sebebi ile oluşan arızalar, sel, yangın, deprem, yıldırım düşmesi vb. doğal afetlerin sebep olduğu arızalarda garanti kapsamı dışındadır.